Browse By

Хмельницькі брати-лицарі молилися за полеглих захисників України

 У перший тиждень листопада християни традиційно поминають померлих. З  ініціативи римо-католицької християнської громади  Хмельницького  відбулася молитовна хода, якою вшанували пам’ять новітніх Героїв, що віддали своє життя у неоголошеній війні з російським агресором, боронячи мир і спокій на рідній землі, відстоюючи право українців жити в незалежній державі.

Брати-лицарі Рад Лицарів  Колумба у місті Хмельницькому, разом з рідними і близькими загиблих захисників України, їх бойовими побратимами, волонтерами, небайдужими хмельничанами прийшли на Майдан Незалежності, щоб помолитися за душі полеглих воїнів, та в черговий раз нагадати усім, кому вони завдячують спокоєм у рідному краї.

Очолювали колону прапороносці. Вони тримали державні прапори, прапори добровольчих батальйонів та прапори, що були привезені з фронту. Варто зазначити, що жодних політичних прапорів у колоні не було помічено. Також, несли хрест, як символ Ісуса Христа, його жертви заради усіх людей, а також як символ тієї важкої ноші, яку кожен має пронести у своєму житті.

На згадку про загиблих учасники ходи тримали в руках портрети наших земляків, які віддали своє життя на Сході.

Молитовна хода пройшла від пам’ятника Героям Небесної Сотні, до Костелу Христа Царя Всесвіту, що на Проспекті Миру.

Службу відправили  священики  кількох  парафій. Потім для родин  загиблих  в нижньому храмі  було влаштовано святковий почастунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *