Browse By

Брати-лицарі Ради Св. Василія відвідали поранених воїнів у Київському військовому госпіталі

Напередодні Свята Димитрія, 07 листопада 2018 р., за постійної ініціативи на підтримку наших воїнів-захисників, брати-лицарі Ради Лицарів Колумба Св. Василія Великого #16250 УГКЦ м. Києва завітали до Захисників України з подарунками та словами подяки в Центральний клінічний госпіталь ЗСУ м. Києва.

 Більше двох років брати допомагають передачею ліків або товарів першої необхідності для поранених та хворих воїнів. 07 листопада 2018 року брати-лицарі прийшли у госпіталь та відвідали військових, що знаходилися в зоні АТО, поспілкувалися, привітали з прийдешнім святом святого Димитрія та передали подарунки.

Скоординувати відвідини допоміг братам капелан від УГКЦ при госпіталі о. Віталій Воєца, що регулярно відвідує госпіталь і добре знає поточні потреби тих, хто в ньому перебуває.

 Всього хворим військовим було передано близько 100 комплектів подарунків. Не залишився без уваги і медичний персонал – символічна плитка шоколаду викликала приємну посмішку у заклопотаних лікарів та медсестер.

Слід зазначити, що вагому частину коштів для спорудження подарунків пожертвували добродії греко-католики з Канади, які захотіли разом з лицарями долучитись до поширення милосердя і любові Бога саме через лицарську братерську спільноту.

 

Варто згадати, що допомогла у пакуванні та долучилась фінансово також парафіяльна спільнота УГКЦ храму Св. Василія Великого «Матері в молитві», які щоразу пропонують свою допомогу для наших військових і разом із лицарями пакують подарунки. Ще раз висловлюємо глибоку подяку нашим Матерям у молитві, що без їхньої помочі та молитов ми не можемо обійтися!

 

Поранені воїни отримали приємні подарунки на знак уваги, турботи та поваги. Але найголовніше що лицарі змогли дати – це увага. Живий, сповнений бажання підтримати, погляд та теплоту сердець. Від цього очі зранених справді починали сяяти жвавіше.

 

Нехай Св. Димитрій оберігає усіх, та дарує багато здоров’я! Дякуємо усім за чудовий вечір та тепле спілкування!


Повідомив бр. Степан Джус

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *