Browse By

Лицарі Колумба допомогли в організації прощання з Блаженнішим Любомиром

3-5 червня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулося прощання із Блаженнішим Любомиром Гузаром, під час якого Лицарі Колумба із парафіяльних рад міста Києва та області несли почесну варту, а також максимально залучилися до підготовки та проведення усіх прощальних заходів.

Брати-лицарі заступили у почесну варту одразу із прибуттям тіла Блаженнішого Любомира до Києва вночі 3 червня. І протягом всього часу прощання – аж до моменту поховання у крипті 5 червня – лицарі невідступно несли варту вдень і вночі.

Важливим є вклад братів в організацію та впорядкованість процесу прощання. Адже віддати належну шану Блаженнішому Любомирові протягом тих днів прийшли десятки тисяч людей. Вони по декілька годин стояли під палючим сонцем для того, щоб підійти та проститися із Патріархом. Відтак, окрім почесної варти на заупокійних богослужіннях, брати-лицарі виручали своїм волонтерським служінням: роздавали пляшки з водою, прибирали сміття, організовували потік людей всередині Собору.

Лицарі тими днями стали справжнім надійним авангардом Церкви, який прийшов на допомогу у відповідальний момент. Адже і напередодні, 1-3 червня, коли тіло Блаженнішого Любомира доправили до Львова – брати Лицарі брали участь у почесній варті та допомогли організувати і провести траурний хід вулицями міста.

На похорон Блаженнішого Любомира 5 червня у Києві Найвищий Лицар Карл Андерсон делегував свого спеціального представника – бр. Шимона Чишека.  Також Він переказав особисте співчуття Отцю і Главі  УГКЦ Блаженнішому Святославу. Найвища Рада також організувала поминальний обід для родини, архиєреїв та почесних гостей, що відбувся після похорону.

Повідомив
бр. Дмитро Шихалієв

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *