Browse By

Лицарі Колумба міста Хмельницького допомогли міській владі розповсюдити захисні маски серед містян

У наш час людство планети переживає велике випробовування – випробовування короновірусом COVID-19. І дуже важливо, за таких умов, залишитися справжнім християнином, дбати про інших та допомагати людям.

Міська влада міста Хмельницького звернулася про допомогу до Лицарів Колумба Ради №16417 під покровом святого Шарбеля при парафії «Христа-Царя Всесвіту» (м. Хмельницький) допомогти розповсюдити захисні маски серед містян. Брати-Лицарі на протязі трьох днів роздавали маски людям на вулицях міста та зупинках, а також закликали та пояснювали людям необхідність використовувати засоби захисту при знаходженні у громадських місцях.

Закликаємо всіх людей допомагати нужденним, а особливо людям похилого віку, пережити ці важкі часи. Святий Папа Іван-Павло ІІ говорив, що потрібно бути милосердним не тільки до своїх ближніх, але і до всіх інших людей а також до своїх ворогів.

Також пам’ятаймо, що тільки Віра у Господа Бога та його милосердя врятують людство від любих бід та напастей. Тому закликаю всіх до сумлінної молитви до Господа Нашого, нехай Він змилостивиться над нами та всім світом. І пам’ятаймо, що лише наша Віра та Милосердя Нашого Господа врятують нас.

Vivat Jesus!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *