Browse By

Лицарі Колумба передали благодійну допомогу ДУ «Інститут серця МОЗ України» у м. Києві

В п’ятницю 13 жовтня 2023 р., брати-лицарі київських Рад Лицарів Колумба передали від жертводавців Hospital Sisters Mission Outreach благодійну допомогу Інституту Серця МОЗ України у м. Києві.

Дякуючи благодійникам, брати передали Інституту Серця сучасне медичне обладнання, яке дозволить поліпшити діагностику та лікування хворих на серцево-судинні захворювання, зокрема це монітори показників життєдіяльності людини, оглядове крісло, дефібрилятор та велику кількість одноразових медичних пеленок.

Варто наголосити, що благодійність – є одним із головних напрямків діяльності Лицарів Колумба, особливо у сфері охорони здоров’я. Брати-лицарі в Україні часто надають та передають допомогу різним медичним закладам, соціально вразливим групам населення, прагнучи бути солідарними з українським народом у його боротьбі за гідне життя, свободу та демократичну державу.

Лицарі Колумба в Україні висловлюють свою подяку Hospital Sisters Mission Outreach за співпрацю та їхню щедрість, вірячи, що ця допомога допоможе рятувати та підтримувати життя людей, яким потрібна кардіологічна допомога.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *