Browse By

Лицарі Колумба в Україні відзначили 10-річчя заснування перших Рад

Автор: Департамент інформації УГКЦ
Посилання на оригінал: Лицарі Колумба відзначили 10-річчя заснування перших осередків в Україні

8 жовтня 2023 р. у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Лицарі Колумба відзначили 10-річчя заснування перших рад в Україні, які стали основою розвитку братерського ордену та знаменували початок його діяльності в Україні.

Першими Радами Лицарів Колумба 10 років тому стали #15800 Святого Володимира при Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві та #15801 Святого Івана Павла ІІ при митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ (Латинський катедральний собор) у Львові.

Опісля Літургії в Патріаршому соборі владика Андрій Хім’як привітав Лицарів Колумба з 10-річчям від усієї церковної спільноти, побажавши, щоб їхнє служіння провадило людей до пізнання Бога, щоби вони зростали й виховувалися у християнській вірі та любові.

«Нехай Господь дарує вам ще багато років існування та життя в Україні. Нехай ці роки для вас будуть роками розвитку, збільшення чисельності, але також і якості служіння. Нехай через ваші руки Господь обіймає нашу Україну, наших українців, які особливо потребують найбільше підтримки, помочі й Божої любові», — побажав владика Андрій Хім’як.

У крипті Патріаршого собору лицарі помолилися Панахиду за Блаженнішим Любомиром Гузаром, а відтак у Патріаршій курії представили свою діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *