Browse By

Лицарі Колумба передали три монітори для дитячої лікарні «Охматдит»

26 лютого 2020 року представники Національної Ради Лицарів Колумба в Україні передали медичне обладнання дитячій лікарні “Охматдит”. Ініціатива благодійної допомоги для “Охмадиту” виникла з поміж братів-лицарів у Торонті, Канада. Рада #5079 Андрея Шептицького та Асамблея лицарів Четвертого ступеня #1730 Митрополита Андрея Шептицького вирішили спільно допомогти українській лікарні у Києві.

Від ідеї допомоги від українських лицарів у Канаді, про яку написав брат Богдан Олексишин українським лицарям, до її реалізації пройшло кілька місяців. То ж основний благодійний внесок для реалізації купівлі медичного обладнання склали лицарі Ради #5079 та Асамблеї #1730 з Торонто, Канада. Лицарі Колумба в Україні на чолі з Національним Делегатом Богданом Ковалівим своєю благодійною допомогою покрили меншу частину вартості моніторів, але натомість взяли на себе всю комунікацію з лікарнею “Охмадит”, а зокрема з заступником головного лікаря Мариною Горобейко та Каріною Лешкович по закупці та передачі діагностичних моніторів.

Три монітори пацієнта HEACO G2A в рамках договору про надання благодійної допомоги для НДСЛ “Охмадит” від БО “Українська Рада Лицарів Колумба” на суму понад 28 тис. грн передали представники Національної Ради Петро Галуга та Роман Панівник заступникам головного лікаря Юрію Довбні та Марині Горобейко. Монітори встановлені постачальником та введені в експлуатацію у відділеннях ортопедії та травматологої та ургентної хірургії.

Дана ініціатива відбулася в рамках програми з категорії Життя.





Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *