Browse By

Лицарі Колумба та Карітас України надають засоби реабілітації для інвалідів

Двісті вісімдесят інвалідних візків та реабілітаційного обладнання (60 опорних паличок, 200 милиць, 50 ходунків) Лицарі Колумба та Карітас України роздали для інвалідів в Україні у травні 2016 року.

Ініціатором і донором благодійної ініціативи виступили Лицарі Колумба з Канади за сприяння Канадського фонду інвалідних візків та Карітасу України. Для роздавання візків в Україну прибули представники згаданих фондів на чолі з єпископом Саскатунської єпархії Браєном Байдою.

У 2014 році в Карітасі України стартував пілотний проект «Візки для  людей з особливими потребами». Саме тоді його підтримали згадані організації. На сьогодні це вже четвертий контейнер із 280 візками та медичним обкладанням. Усього за два роки отримано вже 1120 візків, 60 опорних палиць, 200 милиць, 50 ходунків для українців з особливими потребами. Завдяки цьому за період 2014 – 2016 роки понад 1400 малозабезпечених осіб отримали у безоплатне використання спеціальні візки, які виготовлені з високоякісних матеріалів та складної конструкції для зручності транспортування, або ж інші засоби реабілітації.

Канадський фонд забезпечив придбання інвалідних візків, а місцеві організації Карітасів Дрогобич, Волинь, Львів, Донецьк зайнялися доставкою, розмитненням і наданням складського приміщення для зберігання благодійної допомоги.

10-18 травня 2016 року за участю місцевих Рад Лицарів Колумба в Україні відбулася роздача візків для потребуючих у різних місцях України, зокрема в Києві, Львові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Краматорську, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Мелітополі та ін. 

Зокрема, 15 травня, у неділю у Патріарший собор Воскресіння Христового у Києві відбулася передача візків потребуючим з особливими потребами.

Сподіваємося, що плідна співпраця Canadian Wheelchair Foundation, Карітас та Лицарів Колумба з Канади та України буде мати своє продовження.   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *