Browse By

Лицарі Колумба взяли участь у ході на захист сім’ї у Києві

Вперше у столиці пройшла спільна міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї. Захід відбувся 4 червня 2016 року за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. У дійстві взяли участь понад 5 тисяч киян і гостей з інших міст.

 

Стати на захист прав дітей і сім’ї прийшли віряни з різних українських церков, голови та інші представники конфесій і релігійних організацій. До них приєдналися й деякі політики. Учасники демонстрували свою позицію через написи на повітряних кульках і транспаранти з гаслами: «Бог – автор сім’ї», «Народився сам – дай народитись іншому», «Діти – це благословення Боже», «Народ, який вбиває своїх дітей, не має майбутнього» та інші.

Сімейна хода, як було заплановано, відправилася від Софіївської площі центральними вулицями міста – Володимирській, Богдана Хмельницького та Хрещатиком до Європейської площі. По завершенню ходи на Європейській площі до учасників звернулися члени Всеукраїнської ради церков. Вони закликали приєднатись до молитви за родинну злагоду українських сімей. Адже сім’я – основа кожної держави, культури й мови народу, і є головною опорою суспільства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *