Browse By

Молитва за Україну в Нью-Гейвені

26 січня 2022 р. у відповідь на заклик Святішого Отця Папи Франциска відбулася молитва за мир в Україні в Церкві Пресвятої Діви Марії в Нью-Гейвені біля могили засновника Лицарів Колумба Блаженного отця Майкла Мак-Ґівні.

У молитві взяли участь Найвищий Лицар Патрік Е. Келлі, Найвищі офіцери, єпископи та численне духовенство.

У своєму слові до присутніх на молитві Найвищий Лицар Патрік Е. Келлі подякував всім присутнім:

Дякую, що ви тут, коли ми молимося за мир в Україні.

Я хотів би особливо подякувати архиєпископу Леонарду Блеру, архієпископу Хартфордському та єпископу Павлу Хомницькому, єпископу Стемфордської єпархії УГКЦ, за те, що Ви є з нами. Дякую також єпископу Бетанкуру, нашому Національному Капелану, отцю Романсу; та нашому директор капеланів, отцю Джонатану Калішу, звичайно ж, я також дякую пароху церкви Святої Марії, отцю Райану Лернеру, що люб’язно прийняв нас.

Сьогодні ми приєднуємося до нашого Святішого Отця, Папи Франциска, у молитві про мирне вирішення ситуації в Україні. У своєму зверненні під час молитви Ангел Господній Святіший Отець закликав увесь світ молитися і прагнути братерства між усіма націями та народами. Дивлячись на безпосередню загрозу, що стоїть перед Україною, він справедливо зазначив, що безпека континентальної Європи та й усього світу перебуває під загрозою саме в цей момент. Він закликав світових лідерів шукати рішення, засновані не на партійних інтересах, а на спільному братерстві людства. Він сказав: «Ті, хто переслідує свої інтереси на шкоду іншим, нехтують своїм людським покликанням, оскільки всі ми були створені як брати та сестри» (звернення під час молитви Ангел Господній, 23 січня 2022 р.)

Для Лицарів Колумба узи братерства з віруючими в Україні – є реальність на місці. Орден існує в Україні вже майже десятиліття і від самого початку, наша присутність включала як східну, так і західну традиції. З травня 2012 року ми виросли до понад 1800 лицарів у 40 Радах як у греко-, так і в римо-католицьких парафіях України.

Послання про єдність було ключем до наших зусиль.

І сьогодні, коли Лицарі Колумба приєдналися до молитви по всьому світу, ми хочемо, щоб наші брати-лицарі та їхні сім’ї в Україні знали про нашу єдність та солідарність із ними. Зібрані разом тут ми благаємо про милість у Бога і просимо заступництва Марії, матері нашої. І доречно, що ми збираємось у присутності нашого Господа, який є в Євхаристії і є джерелом усієї єдності.

Тепер, будь ласка, встаньте і приєднайтесь до мене у піднесенні Богу молитви святого Франциска Ассизького:

О, Боже , вчини з нас
знаряддя Твого миру,
щоб ми сіяли любов, там де панує
ненависть;
вибачення – там, де панує кривда;
єдність – там, де панує сумнів;
надію – там, де панує розпач;
світло – там, де панує темрява;
радість – там, де панує смуток,
Вчини, щоб ми могли не стільки шукати відради, скільки
давати її;
не стільки шукати розуміння,
скільки розуміти;
не стільки шукати любові,
скільки любити.
Бо, даючи – одержуємо,
прощаючи – дістаємо прощення,
а помираючи – народжуємося для життя вічного. Через
Христа, Господа нашого.
Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *