Browse By

Завдання на Січень 2022

Січень 2022

“І ось зоря, що на сході вони її бачили, ішла перед ними, аж прийшла й стала зверху, де Дитятко було. А бачивши зорю, вони надзвичайно зраділи. І, ввійшовши до дому, знайшли там Дитятко з Марією, Його матір’ю. І вони впали ницьма, і вклонились Йому.” Мт 2:9-11

Багато в чому Ісус був не таким, яки його очікували. Він прийшов до нас не могутнім земним царем чи воєнначальником, а безпорадною дитиною з бідної сім’ї. Незважаючи на це, язичницькі волхви визнали дитину новонародженим царем. Часом нам буває важко побачити й усвідомити істинну гідність всіх людей. Але, подібно волхвам, подивімося крізь зовнішність, побачмо справжню цінність кожної людської особистості та зрадіймо дару життя!

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас виділити десять днів для молитви на вервиці – окремо, або всією сім’єю – в намірах життя. По-друге, я закликаю вас взяти участь разом зі своїми братими-лицарями у таких програмах Віра в дії: Новенна – Дев’ятниця за життя, Марш за життя та Обладнання для порятунку життя немовлят.

Запитання для роздумів:

Як можна жити так, щоб надихати серця й уми інших людей стати на позицію захисту життя? Якими конкретними діями можна розбудувати культуру захисту життя, наприклад, підтримкою ресурсами центрів вагітності? Як можна ще краще включити молитву за життя до свого молитовного правила?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *