Browse By

Папа Франциск зустрівся з Найвищим Лицарем Карлом Андерсоном

Папа Франциск зустрівся з Найвищим Лицарем Карлом Андерсоном і Найвищим Капеланом Архиєпископом Балтімора Вільямом Лорі в приватній аудієнції у Ватикані 17 грудня. Це була четверта подібна аудієнція надана Папою Франциском Найвищому Лицарю.

У ході зустрічі, Найвищий Лицар і Архиєпископ Лорі говорили зі Святішим Отцем про багато заходів Лицарів Колумба в 2015 році, зокрема, зусилля Ордена, спрямовані на допомогу переслідуваним християнам на Близькому Сході.
Через створений Лицарями Колумба Фонд допомоги християнським біженцям було розподілено більше $ 5 млн на підтримку християн на Близькому Сході. Крім фінансової підтримки, Лицарі Колумба організувапи велику кампанію з інформування громадськості про ситуацію, з якою стикаються християни на Близькому Сході.
У ході візиту Найвищий Лицар також передав Святому Отцю внесок $ 1 600 000 від фонду Vicarius Christi від імені 1 900 000 членів Лицарів Колумба.
Vicarius Christi Fund вже передав $ 56 015 000 для персональних благодійних програм Папи з моменту його створення в 1981 році.

http://www.kofc.org/un/en/news/releases/detail/pope-francis-meets-kofc-leaders.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *