Browse By

Подячна Літургія з нагоди беатифікації о. Майкла Макґівні в Києві

7 листопада 2020 року у кон-катедральному храмі Св. Олександра (м. Київ) відбулася урочиста Свята Меса з нагоди беатифікації засновника католицького Ордену Лицарів Колумба отця Майкла Макґівні.
На урочисту Святу Месу прибули священники та єпископи обох обрядів. Відправив Службу архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, який брав безпосередню участь у беатифікаційній Месі у місті Нью-Хейвен.
Владика Мечислав передав єпископу-ординарію Віталію Кривицькому SDB надзвичайні дари для дієцезії – мощі блаженного отця Майкла, таким чином Україна та кон-катедральний собор Св. Олександра отримала перші реліквії, які вшановуються поза межами Сполучених Штатів, ставши другою юрисдикцією Ордену, яка має реліквії Блаженного.
Поряд із пристунім духовенством, згромадилися Лицарі Колумба Києва та інших міст зі своїми родинами, котрі набули Блаженного засновника.
В дусі одвічних лицарських ідеалів – благодійності, єдності, братерства і патріотизму, Лицарі Колумба здійснюють свою доброчинну діяльність в Україні вже понад 7 років.
В своїй проповіді Його Преосвященство Віталій Кривицький SDB нагадав присутнім та підкреслив головну мету лицарства: «Господь мене кличе, щоб я став лицарем, служителем».
«В єдності наша сила! А великі справи народжуються з маленьких речей!», – додав в своєму подячному слові Владика Михайло Бубній.
Лицарі Ради #16626 при костелі Св. Олександра висловлюють подяку Національній Раді та Національному Делегату Юрію Малецькому, а також всім братам та присутнім, за цю спільну радість мати нового Блаженного Церкви!
Vivat Jesus!

Текст: бр.Євген Голинський, бр.Віталій Попов


Відео Літургії з нагоди беатифікації засновника ордену Лицарів Колумба о. Майкла Макґівні від EWTN Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *