Browse By

Завдання на Листопад 2020

Листопад 2020

“Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.” Мт. 25:40

Св. Тереза з Калькутти зауважила, що в найнепривабливішому образі бідності криється Ісус. Відверто кажучи, буває складно побачити Христа у деяких з тих, хто страждає. Та оскільки ми прийняли хрещення, то маємо місію бути християнами: ми покликані не ігнорувати тих, хто страждає, а піклуватися про їхні фізичні та духовні потреби. Давайте ми, мої брати-лицарі, будемо намагатися впізнати обличчя Христа – хоч би яким воно було нечітким – в обличчях бідних і страждаючих навколо нас, і відповімо їм Христовою любов’ю і співчуттям.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас знайти спосіб, щоб якимось чином безпосередньо взяти участь у служінні бідним, хворим, нужденним чи ув’язненим, наприклад, подаючи на стіл на кухні. По-друге, я закликаю вас приєднатися до своїх братів-лицарів у програмі Віра в діїЇжа для родин, щоб допомогти нагодувати голодних серед вас.

Запитання для роздумів:

Чому часом так складно бачити Христа в кожній людині? Які перешкоди існують у вашому житті, що заважають вам більше знати та розумати базові потреби інших людей? Як служіння іншим може допомогти вам побачити в них Христа?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *