Browse By

Президент України Петро Порошенко привітав делегатів 136-ї Конвенції Лицарів Колумба

Президент України Петро Порошенко надіслав лист-вітання до делегатів 136-ї Конвенції Лицарів Колумба, яка проходить у Балтиморі (США). Листа зачитав Територіальний Делегат бр.Богдан Ковалів.

Вельмишановні делегати!

Маю велику честь і задоволення вітати вас з нагоди 136 Найвищої конвенції Лицарів Колумба!

Уже багато років Орден Лицарів Колумба дає нам дорогоцінний досвід. Він вчить нас працювати та будувати наше життя на засадах етичності. Він показує нам, як втілення принципів милосердя, єдності, братерства і патріотизму дає неймовірні результати для спільнот по всьому світу. 

Я пишаюсь тим, що Україна – серед країн, які є частиною цього братства. Ми відчуваємо велику вдячність до дорогого для всіх українців Блаженнішого Любомира Гузара за його ініціативу запросити Лицарів Колумба до України. Як шкода, що він зараз не з нами! 

Пояснюючи свою прихильність до Лицарів на Найвищій Конвенції у далекому 2005 році, Блаженніший сказав, що він вважає Лицарів Колумба чоловіками з живою вірою. Я б хотів додати, що ці чоловіки достатньо сильні, щоб протистояти будь-яким викликам і робити світ кращим.

Я захоплююсь тим, що ви робите в Україні. Я особливо вдячний за те, як ви з усіма нами, плече до плеча, в ці непрості часи допомагаєте відновлювати суверенітет і цілісність нашої держави. Дуже цінним є ваш практичний внесок у реабілітацію наших військових і підтримку сімей, вимушено переселених з Донбасу і Криму. 

Високо цінуючи те добро, яке ви зробили і робите в Україні і світі, я бажаю вам наснаги у вашій життєвій місії служити людям як справжні християни, якими ви є. 

Щиро ваш, Петро Порошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *