Browse By

Блаженніший Святослав та Архиєпископ Мечислав Мокшицький взяли участь в Літургії з нагоди відкриття Конвенції Лицарів Колумба в м.Балтимор (США)

Сьогодні, 7 серпня, в м. Балтимор (США), розпочалась 136-а Конвенція Лицарів Колумба. Тема цьогорічної Конвенціі «Лицарі Колумба – лицарі милосердя».

Очільники католицьких церків в Україні Блаженніший Святослав та Архиєпископ Мечислав Мокшицький взяли участь в Літургіі з нагоди відкриття Конвенції, яку очолив Архиєпископ Балтимору та Найвищий Капелан Ордену Владика Вільям Лорі.

Саме в м. Балтиморі був висвячений на священика засновник Лицарів Колумба праведний о. Майкл Макґівні. 10 кардиналів, 74 архиєпископи та єпископи, а також понад 100 священиків молились на Літургіі з нагоди відкриття Конвенції. Від УГКЦ також були присутні: Вл. Павло Хомницький, єпарх Стемфордський, Вл. Богдан Данило, єпарх Пармський, Вл. Давид Мотюк, єпарх Едмонтонський, Вл. Браєн Байда, єпарх Саскатунський, Вл. Андрій Рабій, адміністратор Філадельфійської Архиєпархії, Вл. Іван Бура, єпископ-помічник Філадельфійський, Владика Стефан Сорока, архиєпископ-емерит Філадельфійський.

Загалом в Конвенції беруть участь понад 2,500 делегатів з різних країн. Українську делегацію очолює бр. Богдан Ковалів, Територіальний делегат України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *