Browse By

Рада Лицарів Колумба у Фастові організувала прощу родин загиблих воїнів до Зарваниці

З 2 по 3 грудня 2023 року, брати-лицарі Ради #17740 Святих Бориса і Гліба при парафії  Великомученика Димитрія УГКЦ, що у Фастові, за фінансової підтримки Найвищої Ради Лицарів Колумба організували  прощу родини загиблих воїнів до Марійського духовного центру «Зарваниця».

Очолив паломництво о. Віталій Марцинюк, капелан Ради та настоятель парафії святого влкмч. Димитрія УГКЦ у місті Фастові. У прощі взяли участь зокрема родини загиблих воїнів у супроводі братів-лицарів Ради свв. Бориса і Гліба м. Фастів з дружинами відвідали святі місця Всеукраїнського Марійського центру.

Паломництво розпочали з молитви у парафіяльному храмі, де знаходиться чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері. Опісля заупокійна молитва за наших воїнів – Небесних Захисників особливо звучала в цьому святому місці. Адже тут Пречиста Діва Марія, як джерело потіхи і надії всього людського роду вислуховує усі моління, витирає кожну сльозу, допомагає загоїти кожну рану.

Недільного ранку прочани помолилися у храмах відпустового місця: Собор Зарваницької Божої Матері, церква Пресвятої Трійці та Пресвятої родини, храм Хатинки Матері Божої та недільна літургія у храмі Пресвятої Євхаристії. Кожен зміг відчути дотик Бога, Котрий за посередництвом Божої Матері виливає свою любов та милосердя особливо на тих, хто страждає та несе важкі хрести життя. Завершилося паломництво освяченням води та добрим словом пастиря.

Велика подяка психологу Благодійного Фонду «Карітас Житомир» Інна Кирильчук за психологічний супровід групи та особисті консультації прочан. Особлива подяка Найвищій Раді Лицарів Колумба за фінансову підтримку паломництва та  інвестицію в парафіяльну програму зцілення ран війни, через інтеграційну терапію спільнот.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *