Browse By

Розширення присутності Лицарів Колумба в Україні

В неділю 17 лютого, брати-лицарі пропагували розширення своєї діяльності на теренах  ще двох неохоплених регіонів: на Одещині та Буковині. За результатами презентацій найближчим часом планується створення нових осередків.

Територіальний Делегат бр. Богдан Ковалів перебував з візитом в Одесі, де мав плідні зустрічі з Преосвященним Владикою Михаїлом Бубнієм, Екзархом Одеським та Адміністратором Кримським УГКЦ та Броніславом Бернацьким, Єпископом Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ та  діючим Головою Конференції Римо-католицьких Єпископів в Україні. В ході зустрічей обговорювався розвиток Лицарів Колумба на парафіях і було домовлено  ще цього братерського року створити нові Ради Лицарів Колумба, найперше в Одесі, а також у інших містах регіону.

Крім того, бр. Богдан провів три презентації про діяльність Лицарів Колумба в Україні для вірних. На найближчі два тижні заплановано  ще декілька презентацій, а також церемонію прийняття чоловіків до братерської організації.

Цього ж дня, Регіональний Делегат бр. Іван Праворський разом з бр. Лєшеком Ваксмундські, а також братами-лицарями з Хмельницького, Дунаївців та Кам’янця-Подільського мав декілька презентацій на Буковині та м. Чернівці. За підсумками презентацій було домовлено про створення найближчим часом Ради Лицарів Колумба в Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста м. Чернівців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *