Browse By

Брати-лицарі Ради Св. Василія Великого у період Різдвяних свят завітали до поранених воїнів у Київському військовому госпіталі

У період Різдвяних свят, 06 лютого 2019 р., за постійної ініціативи на підтримку наших Воїнів, брати-лицарі Ради Св. Василія Великого #16250  м. Києва завітали до Захисників України з подарунками та словами подяки в Центральний Госпіталь ЗСУ м. Києва.

Вже четвертий рік брати допомагають передачею ліків або товарів першої необхідності для поранених та хворих воїнів. 06 лютого 2019 року, у снігопад, брати-лицарі приїхали у госпіталь та відвідали військових, що знаходилися в зоні АТО, поспілкувалися, привітали з Різдвяними святами, що минають, та передали подарунки.

Скоординувати відвідини допоміг братам капелан від УГКЦ при госпіталі о. Віталій Воєца (який є одночасно капеланом Ради Лицарів Колумба в Ірпені), що регулярно відвідує госпіталь і добре знає поточні потреби тих, хто в ньому перебуває.

Всього хворим військовим було передано 100 комплектів подарунків. Не залишився без уваги і медичний персонал – символічна плитка шоколаду викликала приємну посмішку у заклопотаних лікарів та медсестер.

Слід зазначити, що вагому частину коштів для створення подарунків пожертвували добродії греко-католики з Канади, які захотіли разом з братами-лицарями долучитись до поширення милосердя і любові Бога саме через лицарську братерську спільноту.

Поранені воїни отримали приємні подарунки на знак уваги, турботи та поваги. Але найголовніше що лицарі змогли дати – це увага. Живий, сповнений бажання підтримати, погляд та теплоту сердець. Від цього очі зранених справді починали сяяти жвавіше.

Нехай Господь Наш Ісус Христос та Мати Його Непорочна Діва Марія оберігають усіх, та дарують багато здоров’я!

Дякуємо усім за чудовий вечір та тепле спілкування!

Повідомив бр. Степан Джус

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *