Browse By

Створено нову Раду Лицарів Колумба та плануються нові ініціації

В неділю, 24 лютого 2019 року в різних куточках України відбулися ініціації та презентації, які розширюють присутність нашої братерської організації.

У селі Вороняки при парафії Святих Жінок Мироносиць відбулася ініціація Лицарів Колумба, яку організували брати-лицарі із Золочева, Бродів та Тернополя під керівництвом Регіонального Делегата брата Володимира Шайгена. В рамках ініціації до рядів нашого Ордену було прийнято 30 нових братів. По її закінченні було прийнято рішення про створення нової Ради та обрано провід: Великого Лицаря брата Юрія Тельнова та Капелана отця Михайла Смолінського.

На парафії УГКЦ Преображення Господнього у місті Кам’янське брат Андрій Артюх та отець Петро Креницький з Мелітополя провели презентаційну зустріч з кандидатами. В презентації взяли участь близько 20-ти чоловіків, які після презентації прийняли рішення приєднатися до ордену Лицарів Колумба. Парох громади отець Ігор Пагулич подякував братам за зустріч та висловив надію, що найближчим часом в місті Кам’янське буде створена Рада Лицарів Колумба.

В Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ в місті Одеса Регіональний Делегат брат Іван Праворський провів розгорнуту презентацію. Присутні чоловіки мали нагоду дізнатись більше про принципи та засади діяльності Лицарів Колумба в Україні. За її підсумками було домовлено про проведення в березні ініціації кандидатів.

В місті Ірпінь на черговому засіданні Ради Лицарів Колумба Блаженного Миколая Чарнецького було заслухано інформацію приймального комітету про наявність 2-х кандидатів, що бажають приєднатися до Лицарів Колумба.  Відтак, було ухвалено рішення про проведення 17 березня ініціації кандидатів, а також про переведення ряду братів на формаційний 2-й ступінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *