Browse By

Третя річниця створення Ради Лицарів Колумба #16417 Св. Шарбеля в м. Хмельницькому

2 березня 2019 року в парафії Христа – Царя Всесвіту відбулися урочистості з приводу третьої річниці створення Ради Лицарів Колумба #16471 під покровом Св. Шарбеля.

У святкуванні взяли участь брати-лицарі зі своїми родинами, парафіяни та почесні гості, а саме: єпископ-ординарій Леон Дубравський, отці-капелани, Територіальний Делегат Лицарів Колумба в Україні бр. Богдан Ковалів, Територіальний Секретар бр. Юрій Малецький, делегації з міст Гнівань (Рада #16580 Св. Йосипа, Великий Лицар бр. Олег Баня, капелан о. Христофор), Дунаївці (Рада #16892 Св. Антонія, Великий Лицар бр. Олександр Бруневич, капелани о. Валентин та о. В’ячеслав), Кам’янець-Подільський (Рада #16967 Св. Леона) та інші.

Святкування розпочалися з урочистої Літургії, яку відправив єпископ-ординарій Леон. Під час проповіді єпископ відзначив велику допомогу, яку надають Лицарі Колумба Церкві, родині та суспільству своїм служінням Богу.  Він нагадав всім присутнім слова Св. Івана Павла ІІ, що своїми діями Лицарі Колумба допомагають перемогти зло на землі та зміцнити  людей у Вірі.

На завершення проповіді Єпископ Леон подякував братам-лицарям за служіння і закликав їх не зупинятися на досягнутих результатах.

Після служби відбулася конференція у якій взяли участь шановні гості та представники Рад Лицарів Колумба з інших міст. У своїх виступах представники інших Рад передали вітання від братів-лицарів та слова подяки за служіння.

Із доповіддю про виконану за останній рік роботу виступив Великий Лицар Ради #16417 Св. Шарбеля бр. В’ячеслав Майдан. Він наголосив, що основними напрямками діяльності братів-лицарів Ради були: служіння Церкві, Ордену Лицарів Колумба, родині та суспільству.

За минулий рік братами-лицарями дуже багато зроблено, а саме: служіння Лицарів в храмі під час Літургії; участь та допомога в організації та проведенні парафіяльних свят; виконувались різні господарські роботи; благоустрій прилеглих територій; приготування вертепу та декорацій; презентації та прийом нових членів до Ордену Лицарів Колумба у різних містах (прийнято у 2018 році 104 нових членів, створено 3 нових Ради та один осередок); участь в організації ІІІ з’їзду Лицарів Колумба в Україні (м. Кам’янець-Подільський); участь у процесіях та ходах вулицями м. Хмельницького та іншихміст; допомога потребуючим родинам та багато іншого. Великий Лицар у особливий спосіб відзначив велику допомогу, яку надають дружини родини братів-лицарів у діяльності Ради та висловив їм слова вдячності.

На завершення своєї доповіді Великий Лицар бр. В’ячеслав Майдан відзначив наших братів-лицарів Болеслава Рудницького та Станіслава Бись. Було наголошено на відданому служінні Богу, родині та Батьківщині. Лицарі Болеслав та Станіслав поділилися з присутніми своїми спогадами. Особливо вразило присутніх відданість Вірі наших братів, яку вони змогли зберегти у часи радянської влади та незважаючи на всі перешкоди спромоглися передати її своїм дітям.

За велику жертовність праці Літургічного Служіння Болеслава Рудницького та Станіслава Бись, їх служіння Ордену Лицарів Колумба, людям та суспільству складаємо Всевишньому Господу Богу подяку.

На завершення відбулося смачне частування яке відбулося у дружній та братерській атмосфері. Під час якого брати із своїми родинами обговорювали на майбутнє плани свого служіння.

Vivat Jesus!

1 thoughts on “Третя річниця створення Ради Лицарів Колумба #16417 Св. Шарбеля в м. Хмельницькому”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *