Browse By

Свято Миколая: лицарі у Києві та Івано-Франківську відвідали госпіталі та дитячі будинки

Вже традиційно до дня святого Миколая Лицарі Колумба взяли участь у святкуваннях як на своїх паарфіях, так і поза ними. Особливо активними цього року були ради Лицарів Колумба з Києва та Івано-Франківська.

У Києві помічники святого Миколая з ради #15802 з церкви Миколая на Аскольдовій могилі та з ірпінського осередку ЛК із даруночками відвідали хворих і поранених у трьох шпиталях.
На парафії до приготування, формування і дарування подарунків залучили не тільки лицарів, але й інші спільноти, зокрема діти з катехитичної школи малювали малюнки та підписували вітальні записочки, діти з пізнавального центру “Дитяча Світлиця” підготували вироби з кераміки, студенти Могилянки написали листи пораненим воїнам та закупили тістечка, печиво, цукерки, яблука, апельсини, іконки св.Миколая. А фінансову та транспортну підтримку забезпечили парафіяни церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі, парафіяни церкви Різдва Пресвятої Богородиці м. Ірпіня, студенти 1-3 курсів КПІ та УКУ та Лицарі Колумба.

Дуже активно підготувалася до свята Миколая і рада #15804 з Івано-Франківська. 18 грудня, напередодні свята Миколая лицарі відвідали діток в Залучанському будинку-інтернаті, в якому знаходяться близько 120 неповносправних діточок, більшість з яких – неходячі. Лицарі також привезли пральні порошки, пеленки та миючі засоби.

Лицарі з І-Франківська відвідали з подарунками і смаколиками реабілітаційний центр в с.Мединя, та, разом зі студентами юридичної академії, привітали концертом і гостинцями діточок з “містечка св.Миколая”.

А у сам день святого спільнота івано-франківських лицарів разом зі спільнотою “Матері в молитві” парафіїї св.Юди-Тадея відвідали навчально-реабілітаційному центр на вулиці Тополиній в селі Угорники під Івано-Франківськом. Подарунки на суму понад 6 тис. грн. отримали всі одинадцять класів центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *