Browse By

Лицарі Колумба відвідали ув’язнених у Бучі

18 листопада чоловіки спільноти Лицарі Колумба, що діє при громадах Українскої Греко-Католицької Церкви, відвідали в’язнів, що знаходяться у терапевтичному і хірургічному відділенні Міжобласої лікарні пенітенціарної системи України, що на території Бучанської виправної колонії № 85.

За сприянням відділу соціально-виховної і психологічної роботи із засудженими установи протоієрей Костянтин Пантелей у супроводі волонтерів із чоловічої релігійної спільноти постаралися передати тепло молитви і добрих діл християнських родин тим в’язням, які знаходяться на лікуванні. Заходи були присвячені Надзвичайному Святому Року Божого Милосердя, що тривав у Вселенській Церкві з 8 грудня 2015 р. до 20 листопада 2016. День Ювілею Божого Милосердя у в’язницях відбувався в Україні протягом 5-18 листопада.
Протягом жовтня громади УГКЦ збирали гігієнічні засоби для особливо потребуючих в’язнів, серед яких неповнолітні, жінки, матері з дітьми, недужі й ті, що втратили на свободі усі соціальні зв’язки. Кожний, хто бажав долучитися до служіння Церкви у в’язниці, приносив індивідуальний набір гігієнічних засобів, теплий одяг і взуття. Пакунки стали не лише знаком уваги, але й суто матеріальним виміром людяної підтримки. Єпископи й капелани, у супроводі волонтерів не лише спілкувалися з в’язнями, але й передавали їм тепло родин, які долучилися до збірки.

Перед завершенням візиту в установу, о. Костянтин звернувся до персоналу виправної колонії, що перебував на чергуванні. Він повідомив офіцерів про суть акції милосердя та про зусилля християнських Церков щодо належної підтримки пенітенціарних службовців в суспільстві і в державі. Священик заохотив присутніх звершувати пенітенціарне служіння у повній свдомості свого християнського покликання.

Повідомив о.Костянтин Пантелей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *