Browse By

Традиційна щорічна коляда із архиєпископом Мечиславом Мокшицьким

Вже традиційно в час Різдвяних та Новорічних свят Лицарі Колумба приймають запрошення Найвищого Капелана Лицарів Колумба в Україні – Архиєпископа Мечислава Мокшицького, зустрітись у Львові у стіп Матері Божої Ласкавої та подякувати молитвою нашому Господу та Його Матері за прожитий рік.

Так і 2 січня 2021 року в Архикатедральній Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії у місті Львові зібрались лицарі та капелани Рад Львівської Архідієцезії та Кам’янець-Подільської Дієцезії. Службу Божу очолив Митрополит Львівський Архиєпископ Мечислав Мокшицький, співлужив разом з капеланами прибулих Рад єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Також Архиєпископ урочисто передав пробощу Львівської Архикатедральної Базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії, капелану Ради ім.Івана Павла II – отцю Яну Ніклю реліквії засновника нашого Ордену – блаженного отця Майкла Джозефа Маꥳвні.

Після спільної молитви розпочалась зустріч виступом Національного Делегата Лицарів Колумба України Юрія Малецького. Також слово було надано капеланам та лицарям Хмельницького, Гнівані, Самбора, Івано-Франківська, Крисович, Винник та Львова. В своїх промовах представники рад розповідали про цьогорічну діяльність та висловлювали святкові побажання присутнім на зібранні співбратам. Насамкінець і сам Архиєпископ подякував лицарям за їхню благодійну діяльність, за те що відгукнулись на його запрошення та прибули цьогоріч на організовану ним зустріч та висловив їм побажання на рік що розпочався.

Після закінчення зборів, лицарі разом з Архиєпископом Мечиславом Мокшицьким та єпископом Яном Собіло пройшлися центром міста урочистою ходою до Митрополичої Курії, де заспівали разом з Архиєпископом чимало колядок, а той, в свою чергу, прийняв їх святковим частуванням.

Світлини Сергія Якубовського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *