Browse By

Завдання на Cічень 2021

Січень 2021

“А бачивши зорю, вони надзвичайно зраділи. І, ввійшовши до дому, знайшли там Дитятко з Марією, Його матір’ю. І вони впали ницьма, і вклонились Йому. І, відчинивши скарбниці свої, піднесли Йому свої дари: золото, ладан та смирну.” Мт. 2:10-11

Це й справді особлива подія: інтелектуали з далеких країв, причому навіть не єврейської віри, подорожують, щоб віддати шану новонародженому цареві. Їхні подарунки і визнають царство Дитини, і передвіщають жертву, яку Він має зробити. Вони також є ознакою того, яким подарунком є цей новонароджений цар для всього світу. Ми також повинні визнати кожну дитину даром для світу, який створений за образом самого Бога. Закликаю, щоб ми з новою силою підтвердили свої зобов’язання захищати і дорожити життям та гідністю кожної людської особистості.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Я закликаю вас здійснити дуже конкретні дії, щоб підтримати ініціативи захисту життя у вашій громаді, пожертвувати гроші або гігієнічні\санітарні засоби для пологового будинку, помолитися біля лікарні, де проводять аборти, або приєднаьтися до групи захисту життя вашої парафії. По-друге, я закликаю вас взяти участь із вашими братами-лицарями у програмі Дев’ятниця за життя або, якщо це можливо, у програмі Марш за життя.

Запитання для роздумів:

Чи бачите ви образ Божий у кожній дитині та в кожній людині, чи іноді дивитесь на інших як на предмети, яких можна використати? Яким чином ініціативи на захист життя демонструють вам, що люди можуть змінювати світ? Що ще ви можете зробити, щоб підтримати ініціативи захисту життя, незалежно від того, чи великий ваш внесок чи невеликий, чи складається з молитви чи справ?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *