Browse By

У Львові відбулася церемонія ведення в уряд офіцерів Національної Ради Лицарів Колумба в Україні

27 вересня 2020 року в Архикатедральній Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії у місті Львові, відбулася урочиста Свята Літургія з нагоди введення в уряд офіцерів Національної Ради Лицарів Колумба в Україні та Регіональних Делегатів.

Очолив Літургію та освятив відзнаки офіцерів капелан Лицарів Колумба в Україні Митрополит Львівський Архиєпископ Мечислав Мокшицький. Під час проповіді Митрополит подякував лицарям за їх служіння та підкреслив їх важливу участь в житті Церкви у сьогоднішні нелегкі часи, які переживає світ та наша Держава. Зокрема Архиєпископ висловив вдячність Всемогутньому Богу за мужність тих людей, які, вступивши до лав Лицарів Колумба, не взяли в руки меча, а озброїлись добрими справами, і таким чином ведуть боротьбу за віру, яка, позбавлена добрих справ, стає мертвою і марною.

Тому, окрім подяки, ми просимо у Бога благословення і звертаємось до кожного із присутніх тут зупинитись і подумати, чи просить Бог сьогодні вас приєднатися до цього світового шляху свідчення віри.

Опісля Божественної Літургії, Національний Делегат Юрій Малецький привів до присяги новообраних членів Національної Ради та Регіональних Делегатів.

Світлини: С. Якубовського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *