Browse By

Вшанування ікони «Матері Божої помічниці переслідуваних християн» у Києві

Величаємо Тебе, Пресвята Діво,*

шануємо святих Твоїх батьків*

і всехвальне славимо народження Твоє.

21 вересня 2020 року Божого у храмі св. Василія Великого отців Василіян у Києві відбулося урочисте святкування свята Різдва Пресвятої Богородиці, а також вшанування ікони «Матері Божої помічниці переслідуваних християн».

Святкування розпочалось Святою Літургією, після якої Капелан Ради Лицарів Колумба Святого Василія отець Макарій Солюк, ЧСВВ звернувся до всіх присутніх із вітальним словом. На початку привітав парафіян зі святом, яке розпочинає церковний рік. Пригадав і заохотив, щоб ми у цей Господній день раділи, бо появилася світла палата й книга Слова життя, Цариця всесвіту, Преблагословенна Діва Марія, яка стане Богородицею через воплочення одного з Тройці – Царя Христа.

Зі словом подяки Капелан також звернувся і до Ради Лицарів Колумба Святого Василія, які постійно стоять на сторожі, оберігають людські цінності та плекають Божі чесноти і зобов’язання, яких повинні дотримуватись. Постійні зустрічі, обговорення додають їм наснаги ще більше плекати між собою і тими хто поруч засади благодійності, єдності та братерства. Вони є людьми віри та дій.

Особливістю сьогоднішньої події було вшанування мандруючої ікони «Матері Божої помічниці переслідуваних християн» з парафії на парафію, де люди мають змогу перед нею молитись випрошуючи потрібних ласк для тих, хто сьогодні терпить за віру та Христа. Отець Макарій коротко розповів про її існування, про що вона сьогодні до нас говорить, а також закликав усіх до ревної молитви за переслідуваних і за тих, що в нужді та горі. Відтак відбувся Молебень до Матері Божої, підчас якого прочитали молитви до Бога Отця за переслідуваних християн і до Матері Божої за Її заступництво.

Після спільної молитви відбулося вручення нагороди «Рада зірок», якої Рада Лицарів Колумба Святого Василія #16250 удостоєна за результатами минулого братерського року.

Бажаємо братам-лицарям Ради Святого Василія Божого благословення в їхній праці, а також зростання в Божих чеснотах.

“Пресвята Богородице, помічнице переслідуваних християн, молися за нас”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *