Browse By

В костелі святого Миколая в Києві постала спільнота лицарів

27 листопада 2022 року в римо-католицькій парафії св. Миколая в Києві трапилась визначна подія – було посвячено 18 чоловіків з парафії в Лицарі Колумба. Було неймовірно приємно бачити, що перші 3 лавки зайняті новими лицарями, а за ними сиділи їхні дружини, які також були присутні на цій події.

Духовним опікуном Ради Лицарів в нашій парафії став настоятель парафії о. Павло Вишковський ОМІ.

Церемонію надання ступеня Благодійності, Єдності та Братерства провели Регіональний Делегат Лицарів Колумба в Україні  Петро Галуга та Великий Лицар Віктор Смульський з командою ініціації з ради 16626 київської парафій св.Олександра.

Після Служби Божої наступив момент складання присяги, під час якої у лицарів питали, чи готові вони жити згідно з вірою та принципами моралі, яких навчає Католицька Церква. Вони тричі підтвердили своє рішення та впевнено сказали : «Так!»

Після чого кожний з лицарів отримав розарій, зі словами: «Моліться цей розарій, коли тільки маєте можливість». Також вони отримали значок-відзнаку приналежності до Лицарів Колумба, та лицарську стрічку.

На завершення, Регіональний Делегат оголосив, що в парафії св. Миколая постає нова Рада Лицарів Колумба, яка служитиме Церкві, парафії і потребуючим.

Тому заохочуємо інших чоловіків приєднатись до Лицарів Колумба, і стати частиною найбільшої чоловічої християнської організації, яка налічує 2 млн. чоловіків у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *