Browse By

В Житомирі засновано новий осередок Лицарів Колумба

27 листопада 2022 року, в першу неділю Адвенту, в Житомирі на римо-католицькій парафії Святого Вацлава відбулося церемонія надання ступнею благодійності, єдності та братерства в ході якої було прийнято до Ордену 11 нових братів-лицарів та створено місцевий осередок Лицарів Колумба.

Урочистості розпочалися Літургією, яку очолив настоятель парафії отець Віктор Маковський. На початку св. Меси, були урочисто внесені мощі та образ блаженного отця Майкла Мак-Ґівні.
Після літургії відбулася презентація для парафіян про братерську спільноту, яку провели Національний Радник брат Микола Мостов’як, а також брати-лицарі офіцери Ради #16626 Святого Олександра в Києві брат Артем Мінько, Євген Голинський, Богдан Грунь та Євген Іщенко.

Після презентації 11 чоловіків зголосилися до вступу до Лицарів Колумба та взяли участь в церемонії надання ступнею благодійності, єдності та братерства і заснували осередок Лицарів Колумба Святого Вацлава. Керівником осередку було обрано брата Яна Гусаківського, а капеланом – отця Віктора Маковського.

На завершення урочистості, у своєму слові до присутніх капелан осередку отець Віктор Маковський зауважив, що «дякуймо Господу, котрий промовив до сердець наших братів. Рішення долучитися до Лицарів Колумба не було простим, бо бути лицарем, це передусім служити Богу й ближнім своїм посвяченням часу, праці, наданням допомоги потребуючим. Нехай Господь надихає та благословляє наших братів в реалізації високих завдань!»

Завершилася пам’ятна подія спільним історичним фото.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *