Browse By

В Одесі відбулося урочисте введення в уряд офіцерів Ради Лицарів Колумба

19 вересня 2021 року в Одесі відбулося введення в уряд офіцерів Ради #17258 Св. Андрея Первозванного при Катедральному храмі Святого Апостола Андрія Первозванного в Одесі.

Урочистості розпочалися Архієрейською Літургією, яку очолив Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський.

 Введення в уряд офіцерів очолили Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні владика Михаїл Бубній та Радник Національної Ради і дотеперішній Регіональний Делегат брат Микола Мостов’як. Під час церемонії відбулося урочисте благословення на прийдешній братерський рік новообраного Великого Лицаря брата Ігоря Дівнича та офіцерів цієї ж ради. Дотеперішнього Великого Лицаря брата  Ігоря Пенязєва, рішенням Національної Ради, призначено Регіональним Делегатом Півдня України.

Опісля, відбулася ініціація під час якої було прийнято до Ордену нового брата-лицаря Назара Колотила. Церемонію провели новообрані офіцери одеської Ради та Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні владика Михаїл Бубній.

В урочистостях взяв участь Консультант Найвищої Ради Лицарів Колумба брат Лєшек Ваксмундзькі. На посвяті були присутні також дружини лицарів та їхні діти.

У своєму слові до присутніх брат Микола Мостов’як високо оцінив досягнення Одеської ради Лицарів Колумба, і закликав й надалі плекати єдність серед братів лицарів та родинні стосунки в середині спільноти.

Брат Лєшєк Ваксмундзькі висловив позитивні враження організацією даної ініціації і гарним прикладом, який несе Одеська Рада Лицарів Колумба підкресливши, що дуже важливим є те, щоб лицарі долучали своїх рідних, друзів і знайомих до лав лицарства, тим самим створюючи сприятливі обставини для проголошення Слова Божого в сучасному світі.

По завершенні ініціації до всіх присутніх звернувся владика Михаїл, який привітав і одночасно подякував новому Регіональному Делегатові Ігорю Пенязєву : «Господь у Своєму Провидінні так планує, що ми інколи можемо бути заскочені Його несподіванкою. Але будьте певні, Він знає кого вибирає, і хто сьогодні якнайкраще зможе послужитися для добра і розвитку даної справи. Велике вам спасибі за дотеперішню працю, яку ви виконували як Великий Лицар нашої Одеської ради, а від сьогодні будете виконувати служіння як Регіональний Делегат. Просимо в Господа Бога благословення, щоб під вашим мудрим керівництвом створилась ще не одна рада Лицарів Колумба на цих Південних теренах України».

Також владика висловив щиру подяку брату Лєшеку Ваксмундзькому, що завітав на сьогоднішнє свято із сусідньої Польщі, брату Миколі Мостов’яку з Києва, новому очільнику Одеської Ради брату Ігорю Дівничу та усім братам в лицарстві за таке достойне служіння, яке вони звершують спільно на благо потребуючих. Зокрема привітав нового лицаря Назара і його дружину Олександру з маленькою дитинкою на руках.

Завершилася пам’ятна подія спільним історичним фото та братньою трапезою.

За матеріалами Департаменту інформації Одеського екзархату УГКЦ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *