Browse By

Завдання на Вересень 2021

Вересень 2021

“Вони ж мовчали, бо сперечалися були дорогою, хто більший. Тоді він, сівши, прикликав дванадцятьох та й каже до них: «Коли хто хоче бути першим, нехай буде з усіх останнім і усім слугою.»” Мк 9:34-35

Звичайно, в кожному доброму починанні — чи то робити свою роботу, чи допомагати іншому, або займатися спортом — ми повинні прагнути до досконалості, до величі. Але тут Ісус показує неочікуваний хід думок. Якщо ми хочемо бути великими в Царстві Небесному, ми повинні проявити смирення і стати слугами. Ми не повинні шукати першості, а скоріше віддавати себе заради інших, для спільного блага. Брати мої, давайте відмовимося від земної слави на користь того, щоб бути самовідданими «командними гравцями» в побудові Царства Небесного.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

У цьому місяці я закликаю вас подивитися епізод Лідерство з серії відео-роликів До боротьби і використати коментар до цієї серії, щоб розмірковувати про те, як виглядає справжнє смирення та служіння. По-друге, я закликаю вас взяти участь у програмі Дбай про свою фізичну форму – в здоровому тілі здоровий дух або Логічні та настільні ігри.

Запитання для роздумів:

Чи шукаєте ви особистої слави за рахунок інших? Чи ви ставите свої дари на службу Богові і ближньому, або ви використовуєте їх в першу чергу для досягнення похвали і вигоди в цьому житті? Який конкретний вчинок ви можете зробити, щоб рости в смиренні і віддавати себе іншим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *