Browse By

В Петропавлівській Борщагівці біля Києва засновано нову Раду Лицарів Колумба

В неділю, 3 квітня 2023 р.  в Петропавлівській Борщагівці біля Києва у місцевій греко-католицькій парафії Святої Софії-Премудрості Божої відбулась Церемонія надання ступеня Благодійності, Єдності та Братерства. До Ордену було прийнято 18 нових братів-лицарів та створено нову Раду Лицарів Колумба в Україні. Покровителем новобрана Рада у ході голосування обрала митрополита Андрея Шептицького.

Урочистості розпочалися Літургією, яку очолив капелан спільноти лицарів та настоятель парафії отець Ігор Гайдук. У своїй проповіді душпастир цитуючи Євангеліє і звертаючись до братів-лицарів сказав: «Бо Син чоловічий не прийшов на те, щоб йому служили, лише щоб служити». «Дорогі чоловіки, дякую кожному, хто сьогодні виявив бажання стати Лицарем Колумба. Цим рішенням ви відгукуєтесь на слова Ісуса Христа і хочете послужити разом з братами-лицарями своїм ближнім».

Після літургії відбулася Церемонія надання ступенів Благодійності, Єдності та Братерства, яку провели Національний Секретар Петро Галуга, Національний Радник Микола Мостов’як, Заступник Великого Лицаря Ради 15802 імені князя Аскольда брат Микола Дмитровський. В ході ініціації було прийнято до Ордену 18 нових братів-лицарів та трьох братів лицарів переведено на третій ступінь. Ця подія ознаменувала першу церемонію прийняття нових братів і заснування повноправного осередку Лицарів Колумба на цій парафії.

Таким чином, загальна чисельність спільноти склала 21 особу, а відтак на парафії Святої Софії-Премудрості Божої в Петропавлівській Борщагівці постала нова Рада Лицарів Колумба під опікою Митрополита Андрея Шептицького.

Брати-лицарі обрали провід Ради на поточний братерський рік, який  очолив новообраний Великий Лицар брат Ростислав Дмитрусь.

Пам’ятну подію завершили спільним фотом та братньою святковою трапезою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *