Browse By

Відпуст у костелі Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в м. Хмельницькому

Брати-лицарі Хмельницьких Рад Лицарів Колумба взяли участь у відпусті, що відбувся 9 червня 2018 року у костелі Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії  м. Хмельницького.

Відпуст – це прощення перед Богом дочасної кари за гріхи, провина яких уже стерта. Відпусту досягає за певних умов християнин, відповідно наставлений, через посередництво Церкви, яка як служителька Відкуплення розділяє і дає його своєю владою зі скарбниці заслуг Христа і святих. Відпуст є частковий або повний, залежно від того, чи він звільняє від дочасної кари за гріхи частково чи цілком. Кожний вірний може здобути відпусти для себе або для померлих.

Урочисту Літургічну службу у костелі Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії відправив єпископ-ординарій Леон Дубравський.

Брати-лицарі Хмельницької Ради №16417 взяли участь у Літургічній Службі і своєю присутністю підтримали братів-лицарів тим самим розділивши разом з ними радість Служіння давши свідоцтво єдності і братерства.

У урочистій Службі Божій взяли участь священики та парафіяни з інших парафій. Під час Служби відбулося введення в уряд отця-настоятеля Валерія Драгоморецького, який є капеланом Ради Лицарів Колумба №16648.

У своїй проповіді єпископ-ординарій Леон Дубравський відзначив важливість служіння Лицарів Колумба для Святої Церкви, суспільства, людей та заохотив чоловіків, які не є в Лицарстві, вступати до Ордену Лицарів Колумба. Тому що суспільство сьогодні, як ніколи, дуже сильно потребує служіння чоловіка як доброго християнина, як батька, як громадянина. Служіння в Лицарстві дозволить чоловікам змінити на краще себе, свою родину та суспільство.

 

Після Служби Божої відбулося виставлення Пресвятих Дарів, молитва за мир та спокій у нашій Батьківщині. Лицарі Колумба завжди моляться за мир та добро у нашій державі.

Також відбулася хода з Пресвятими Дарами навколо храму у якій взяли участь священики, Лицарі Колумба та парафіяни.

 

Після ходи відбувся святковий концерт та спільне чаювання, на якому панувала тепла родинна атмосфера.

 

Vivat Jesus!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *