Browse By

Марш у Києві на підтримку традиційної сім’ї

2 червня 2018 року у столиці нашої країни, місті Києві, відбувся марш за традиційну сім’ю. У марші прийняли участь Лицарі Колумба, жителі столиці та громадяни, які приїхали до Києва із різних куточків України, щоб висловити свою позицію щодо свого розуміння традиційних сімейних цінностей.

 

Лицарі Колумба, які завжди стоять на захисті сім’ї та родини, прийняли активну участь у заході. Учасники акції зібралися на Софіївській площі Києва та вирушили ходою містом.

Лицарі та переважна  більшість учасників брали участь у ході разом зі своїми родинами, також до маршу долучилися священнослужителі різних церков України.

Учасники маршу пройшли від Софіївської площі до урядового кварталу. Прибічники традиційної сім’ї несли плакати та транспаранти «Традиційна сім’я – здорова країна», «Тато, мама, дитина – здорова Україна», «Молись за Україну» тощо. Під час маршу лунали заклики дотримуватися традиційних сімейних цінностей також співали християнські пісні. На акції панувала дружня та привітна атмосфера.

Після ходи відбувся виступ творчих колективі нашої країни на якому учасники маршу закликали владу та суспільство більше уваги приділяти для збереження та захисту сім’ї.

Нагадаємо, що у травні марші за традиційну сім’ю пройшли містами України, на яких люди закликали владу та суспільство звернути увагу на підтримку сімейних цінностей і сімейних традицій в країні. В нашій державі, нажаль, спостерігається намагання деяких організацій, політиків та людей нав’язати суспільству нетрадиційне бачення сім’ї. Ми хочемо наголосити, що Господь Бог створив чоловіка і жінку як єдине ціле, і лише чоловік і жінка можуть створити повноцінну сім’ю. Ми не виступаємо проти когось, ми лише хочемо, щоб нам не нав’язували нетрадиційне бачення сім’ї. Ми – громадяни України. Ми маємо свої національні традиції в яких є місце лише для сім’ї, що складається з чоловіка та жінки. І лише така сім’я здатна народжувати дітей та повноцінно їх виховувати. А це у свою чергу є запорукою розвитку та процвітання нашої країни – України та всього людства. Слава Україні! Хай береже нас Господь Бог!

Vivat Jesus!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *