Browse By

Вшанування ікони Святого Йосифа в Житомирі  

Утікаючи колись пустинними доріжками до Єгипту  

з Пресвятою Твоєю Подругою і Дитятком Ісус, 

ти спас Їх від Іродового меча. 

Тому і нас, переслідуваних сатаною, що скитаємося пустинею цього життя, 

спасай від його підступів, захороняючи від вічної погибелі."

Кондак молебня на честь Святого Йосифа

03 травня 2023 р. відбулось паломництво братів-лицарів Ради #18172 Святого Василія до ікони Святого Йосифа Обручника.

До храму Святого Василія Великого парафії УГКЦ м. Житомира, де знаходиться ікона Святого Йосифа Обручника, прибули брати з місцевої парафії, брати з парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у Звягелі на чолі з ієреєм Андрієм Окрепким та брати з парафії Святої Трійці в Радомишлі на чолі з ієреєм Йосафатом Мандро.

Брати-лицарі Ради Святого Василія приєдналися до Паломницької програми Ордену Лицарів Колумба, яку проводять брати по всьому світу.

У спільній Божественній Літургії, яку очолив настоятель храму протоієрей Олег Лучка, брати-лицарі мали змогу подякувати Всемогутньому Богу і Творцю за єдність і братерську любов, і також просили у заступництві Пресвятого Йосифа Обручника у доброму проводі, можливість допомоги потребуючим і звершенні добрих справ для усіх хто є в потребі у теперішній нелегкий час.

По завершенні спільної молитви відбулося засідання Ради Лицарів Колумба #18172 Святого Василія  на якому було обрано провід на прийдешній братерський рік: Великим Лицарем брата Михайла Костецького, Заступником Великого Лицаря брата Дмитра Паращука та Канцлером брата Олександра Морозова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *