Browse By

Завдання на Березень 2021

Березень 2021

“Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і дав їм, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє! І взяв Він чашу, і, вчинивши подяку, подав їм, і пили з неї всі. І промовив до них: Це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається.” Мр. 14:22-24

На Останній Вечері Ісус дав нам дар Самого Себе в Євхаристії, наш основний хліб і пиття, через які ми маємо життя у Христі. Ми живемо в часи, коли багато католиків не вірять в дійсну присутність Ісуса в Євхаристії  — кров, тіло, душа і божество Христа під виглядом хліба і вина. Нехай ми, брати-лицарі, ніколи не забудемо істинної природи Євхаристії та не втратимо бажання приймати Христа в Таїнствах.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас провести додатково 10 хвилин кожної неділі перед Літургією у підготовці до прийняття Євхаристії, та 10 хвилин після Літургії, дякуючи за цей дар. По друге, я закликаю вас допомагати своїм братам-лицарям в рамках програми Пам’ятні подарункиВіра в дії провадити своїх співпарафіян до розуміння величі дарів у Таїнствах.

Запитання для роздумів:

Чи робите ви іспит совісті перед Причастям, і чи йдете до сповіді, коли бачите необхідність? Чи проявляєте ви благоговіння перед Христом у Пресвятих Дарах таким чином, щоб свідчити про Його справжню присутність в них своїй родині та співпарафіянам? Під час освячення чи приділяєте ви увагу таємниці. що звершується на вівтарі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *