Browse By

Завдання на Червень 2020

Червень 2020

“Кожного, хто визнає Мене перед людьми, Я також визнаю перед Отцем Моїм Небесним. Якщо ж хтось зречеться Мене перед людьми, того і Я зречусь перед Отцем Небесним”. Мт. 10:32-33

Дуже чітка логіка, чи не так? У цій пам’ятній обіцянці Ісус запевняє нас у своєму заступництві перед Небесним Отцем, якщо ми визнаватимемо його перед іншими. Історики кажуть, що ХХ століття бачило більше мучеників, ніж будь-яке з попередніх. Ці брати і сестри сміливо визнавали Христа перед іншими людьми ціною свого життя. А чи не ми, зважаючи на нашу відносну свободу, заперечуємо Христа, чи за найменшої нагоди приховуємо свою віру? Беручи до уваги обіцянку Христа, і натхненні вірою новомучеників, чи можемо ми з гідністю, мужністю та з любов’ю визнати свого Спасителя перед іншими людьми.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас молитися в намірі за потреби інших людей. І по-друге, я закликаю вас підтримати духовенство та їхнє свідчення віри через участь у Програмі підтримки покликань, або через іншу допомогою семінаристам.

Запитання для роздумів:

Якщо провести своєрідний “аудит”, на скільки ви готові публічно визнавати свою віру? Як ваша обіцянка молитися за когось допомагає вам визнавати Христа перед іншими людьми?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *