Browse By

Завдання на Червень 2021

Червень 2021

“І сказав Він: До чого прирівняємо Царство Боже? Або в якій притчі представим його? Воно як те зерно гірчичне, яке, коли сіється в землю, найдрібніше за всі земні насіння. Як посіяне ж буде, виростає, і стає над усі зілля більше, і віття пускає велике таке, що кублитись може в тіні його птаство небесне.” Мр. 4:30-32

Кожен садівник може засвідчити, наскільки великі речі можуть виростати з того, що на початку було найдрібнішим. Якщо найменшу насінину у відповідну пору посадити в землю і певний час дбати про неї, то вона виросте у величну рослину. Батьки, вчителі та наставники, відповідальні за моральне та духовне зростання дітей, добре згнають ціну «саджання зернят». Якщо дитину наставити у благочесті в ранньому віці, то в дорослому вона матиме міцний фундамент своєї віри. Нехай ми будемо послідовні в нашому навчанні та прикладом для наших дітей та оточуючих, пам’ятаючи, що найменші дії можуть мати величезний вплив.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас поділитися своєю вірою щонайменше в одній розмові з дітьми чи друзями. По-друге, закликаю вас доєднатися до братів-лицарів в плануванні та виконанні програми Вечір сімейної молитви або програми Свята година в храмі або Ісусова молитва в храмі.

Запитання для роздумів:

Які “зерна” віри ваші батьки чи інші люди посадили в вас в молодому віці, і які потім проросли і розквітли у вашому житті? Якими конкретними діями (хай навіть найменшими) ви можете ділитись вірою з родиною та друзями? Яку роль ваше свідоцтво — відвідування Літургії, сповідь, служіння іншим та бажання говорити про віру — відіграє у зміцненні віри інших?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *