Browse By

Завдання на Листопад 2019

Листопад 2019

Просіть у Бога прощення та милосердя. Зробіть гідний іспит сумління та приступіть до сповіді, а після, з Радою або самостійно, послужіть тим, хто зараз потребує допомоги.
Тоді один з розбійників сказав: “Ісусе! Згадай про мене, як прийдеш у своє Царство.” Сказав (Ісус) до нього: “Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зо мною в раю.” Лк. 23:42-43

Ми читали ці слова так багато разів, що могли пропустити їхню силу. Ісус використовує свої останні хвилини земного життя, щоб явити милосердя до вмираючого злочинця і пообіцяти йому життя на небі того самого дня. Можливо, нам не подобається це визнавати, але часами у нас є тенденція ізолюватись від цілих груп людей – бідних, бездомних або хворих. Але це ті ж люди, з котрими Ісус проводив так багато часу. Доки релігійні лідери того часу ігнорували, або висміювали Ісуса, бідні признавали в Ньому Господа і перемінювалися. Нехай ці, такі незвичні останні слова злочинця – “Господи, згадай мене у своєму царстві” – стануть нашою щоденную молитвою.

Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю Вас просити пробачення у Бога. Зробити іспит сумління та приступити до сповіді. Я також закликаю кожного з Вас, та кожну раду, послужити тим, хто потребує допомоги через такі програми як Їжа для родин або Набір одягу для дітей

Запитання для роздумів:

Чи є у вашому щоденному житті звички, які відкидають, або ігнорують тих, хто опинився поза рамками суспільства? Чи є кроки, які можу зробити, щоб допомогти бідним та потребуючим? Як сповідь допомагає мені стати подібним на розбійника, який каявся перед Ісусом? Чого я можу навчитись з його молитви?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *