Browse By

Завдання на Квітень 2020

Квітень 2020


А близько дев’ятої години Ісус скрикнув міцним голосом, вимовляючи: “Елі Елі, лема савах-тані”, – тобто: “Боже мій, Боже мій, чому ти мене покинув?” …А Ісус, скрикнувши сильним голосом, віддав духа. І роздерлася завіса храму надвоє, відверху аж до низу Мт. 27:46,50-51

Часом ми можемо подумати, що Ісус був просто «добрим чоловіком» і що наша мета, як християн, – бути добрими чоловіками, які роблять добрі справи і не переймаються ніякими неприємностями. Ісусові слова з хреста, які виходять прямо з Його серця, повинні виправити цю помилку. Тут Син Божий кричить, цитуючи Псалом 22: “Боже мій, Боже мій, чому ти мене покинув?” І таким чином Він дозволяє й нам вживати ці слова – особливо у моменти болю, туги та страждань, які ми відчуваємо. Ми з вами запрошені з довірою і надєю відкрити наші серця перед Богом.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:

Цього місяця, коли ми входимо у Страсний тиждень і вшановуємо страсті, смерть і воскресіння Господа нашого, я закликаю вас молитись Хресну дорогу, розмірковуючи про страждання Христа у Його Страстях.

Запитання для роздумів:

Чи було так, що Бог здавався тобі далеким? Як можна моделювати віру, яка виходить за рамки «доброго чоловіка», щоб бути відкритим до реальності страждання? Як молячись Хресну дорогу та переживаючи реальність того, що Христос прийняв страждання та смерть, це допомагає вам поділитися вашими стражданнями з Ним?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *