Browse By

Завдання на Травень 2020

Травень 2020

“Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде. Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали. Ів. 10:9-10

Ми всі переживали моменти, коли здається, що ми просто “пливемо по життю”, або моменти, коли ми відчуваємо себе переповненими життям. То ж що означають слова Ісуса, коли він говорить, що прийшов для того, щоб у нас був “достаток” у житті? Дехто вважає, що Ісус пропонує “Євангеліє процвітання”, яке нагороджує віруючих щастям, міцним здоров’ям та фінансовими успіхами. Але Христос пережив страждання, так само і його послідовники, тому “достаток у житті” повинен означати щось інше. Будь-який день приносить здоров’я та успіх, або випробування і страждання, ми переживаємо всі ці моменти з Христом. Якщо ми живемо своє життям для Христа, Він показує нам шлях до повноти життя.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас записати Псалом 27: “Господь – моє світло і моє спасіння”, помістіть його там, де ви будете його бачити щодня (на холодильнику, на дзеркалі тощо), і перечитайте його щоразу. По-друге, я закликаю вас сприяти розвитку життя, беручи участь у програмах підтримки ультразвуку «Віра в дію» або «Центр вагітності» або вносячи пожертви в центр вагітності.

Запитання для роздумів:

З якими перешкодами ви стикаєтеся, живучи з більшим достатком, щедрістю та великодушністю? Чи нагадуючи собі слова, що “Бог – це моє світло, і спасіння” допомогло вам жити у достатку? Як підтримка pro-life програм допомагає вам, іншим та нашому суспільству жити у достатку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *