Browse By

Завдання на Лютий 2020

Лютий 2020

Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми. Мт. 5:13

Уявіть собі, що ви у стейк-ресторані, і нарешті вам подають вашу страву з м’яса. Ви шукаєте сіль, щоб посолити страву і раптом дізнаєтеся, що сіль у ресторані закінчилася. Не важко переконатися, що без солі наша страва може не мати свого особливого смаку чи бути несмачною. Повертаючись до слів нашого Господа, спитаю: чи ваше життя у вірі втратило свій особливий смак і стало нудним? Відображення Його життя у нашому житті не може бути пересічним, адже Ісус за нас помер. Вступаючи у Великий піст, постановімо собі старатися стати людьми, які приправляють світ і наші громади сіллю справжнього і надихаючого християнського життя.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю виголошувати слова благословення їжі перед її споживанням вдома та у публічних місцях, підкреслюючи таким чином, що ви є християнами. По-друге, оскільки ви вступаєте у Великий піст, я закликаю вас розвивати свою «солоність» участю у Програмі духовного відновлення (великопісних реколекціях), або більш неофіційно.

Запитання для роздумів:

Пригадайте, коли ви востаннє навмисно проголошували про свою віру у розмові? Чим виголошення слів благословення у публічних місцях відрізнялося від того, щоб сказати їх вдома? Які наступні  практичні кроки вам потрібно зробити, щоб перенести свою християнську «солоність» на новий рівень?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *