Browse By

Завдання на Липень 2020

Липень 2020

“І Сина не знає ніхто, крім Отця, і Отця не знає ніхто, окрім Сина, та кому Син захоче відкрити”. Мт. 11:27

Чи ви коли-небудь знали чоловіка, який був би таким самим, як його батько: хто не лише схожий на нього, але, щоб діяв, говорив і думав, як він? Ісус є таким самим як Його Отець і відкриває нам Отця. Прагнучи пізнати Бога Сина більш приватно (через молитву, участь у Святій Літургії, Таїнствах чи читанні Писання), ми також ближче знайомимося з Богом Отцем. А краще розуміючи любов Бога Отця до нас, ми надалі краще можемо моделювати своє власне батьківство.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас приділяти щонайменше одну годину щотижня у молитві перед Ісусом у храмі, розмірковуючи частину цього часу над особою Бога Отця. По-друге, я закликаю вас співдіяти з вашими братами-лицарями для реалізації програми Свята година в храмі або Ісусова Молитва в храмі, щоб допомогти іншим зблизитися з Христом.

Запитання для роздумів:

Яка різниця між словами “знати про Отця” та “знати Отця”? Ісус завжди прагнув виконувати волю Отця свого Небесного; як, отже, життя Христа показує вам, як бути добрим сином Богові Отцю? Які є атрибути Бога Отця, і як ви можете змоделювати своє власне батьківство відповідно до цих атрибутів Першої особи Святої Трійці?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *