Browse By

Завдання на Травень 2021

Травень 2021

“Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй! Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді мого Отця, і перебуваю в любові Його… Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив! Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.” Ів. 15:9-10,12-13

Христос каже нам, що ми залишимось в Його любові, якщо зберігатимемо Його заповіді. Легко говорити, що любиш когось, але любов, чи її нестачу, проявляють наші вчинки. Христос показав нам, як любити на власному прикладі, віддавши за нас Своє життя. Любити так, як вимагає цього
Христос, спонукає нас до дії. Послання Якова каже: “Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють” (Як. 1:22). Нехай кожен з нас докладе зусиль до того, аби зберігати заповіді та віддавати себе на служіння та пожертву іншим.

 Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас розважати над сенсом Десяти Заповідей в вашому житті. Виберіть по одній на день заповіді  в 10 різних днів і протягом хоча б 10 хвилин моліться про це. По друге, протягом цього місяця, що присвячений нашій Пресвятій Матері, я закликаю вас долучитися до вашої ради у виконанні програми Віра в діїМолитва на вервиці. Розарій до Богородиці — продемонструйте вашу любов до Христа, проявляючи любов до Марії.

Запитання для роздумів:

Чи бажаєте ви об’явити іншим, що любите Христа? Чи ваше життя виявляє цю любов через послух Христу та вченню Церкви, чи є якісь його сфери, коли ви, начебто, не чините згідно з Євангелієм? Чи бувають у вас моменти, коли вам тяжко любити так, як каже Христос, і якщо так, то як ви знаходите шляхи, щоб зростати в любові?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *