Browse By

Завдання на Жовтень 2019

Жовтень 2019

Кожний, хто виноситься, буде принижений, а хто принижується, – вивищений. (Лк. 18:14)

Ми живемо в епоху «селфі». Письменник Дейвід Брукс називає її «епохою Мене Великого». Ця культура постійно зумовлює нас возносити самих себе, але, як християни, ми повинні бути радикально інакшими та прагнути смирення. Це означає, що ми повинні опиратися нашій гордості, нашим прагненням до «лайків», схвалення та визнання. Мати Тереза підкреслювала: «Саме в смиренні наша любов стає справжньою, відданою і гарячою». Хоч ми оточені закликами підносити себе, ми можемо натомість прагнути применшити себе і продемонструвати справжню любов до інших.

Завдання від Найвищого Капелана Архієпископа Уільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас клякнути перед Розп’яттям та просити Христа про дар смирення. Також закликаю вас цього місяця, котрий посвячений Пресвятій Богородиці, молитися на вервичці (разом як радя Лицарів, в рамках програми Віра в дії, або індивідуально) за збільшення смирення.

Запитання для роздумів:

Як можна зробити так, щоб смирення зростало? Як можна посилити опір приманам чужих похвал та відразі до критики? Чи акт смирення перед Розп’ятим Христом навчив вас того, як саме бути смиренним?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *