Browse By

Завдання та роздуми на Грудень 2023

Найвищій Капелан Архієпископ Вільям Е. Лорі

 

«Тепер, Владико, за словом Твоїм відпусти з миром раба Твого, бо бачили очі мої спасіння Твоє, яке Ти приготував перед усіма народами…» (Євангеліє на 31 грудня, Лк. 2, 29- 31)

Єврейський народ багато століть чекав на виконання Божої обіцянки про Спасителя. Тут Симеон розуміє, що очікування закінчилося. Подібно до Симеона, ми можемо зарахувати себе до щасливчиків, які «побачили [Боже] спасіння» у Христі, і ми повинні проголошувати цю добру новину про спасіння, як він. Давайте цього Різдва намагатися ділитися даром Христа з іншими особливим чином.

Завданням Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас звернутися до інших — сім’ї, друзів, знайомих — і запросити їх на святкування Різдва, особливо до Різдвяної меси. По-друге, я закликаю вас взяти участь у програмі «Віра в дії, зберігайте Христа в Різдві».

Питання для роздумів:

Чи ділитеся ви справжньою радістю Різдва з іншими? Чи знаходите ви час, щоб запросити інших до глибшої віри в Немовля Христа? Чи ви говорите та святкуєте Адвент і Різдво так, щоб нагадувати оточуючим про їх справжнє значення?

Переклад з англійської: Артем Мінько
Посилання на оригінал: SUPREME CHAPLAIN’S MONTHLY CHALLENGE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *