Browse By

Завдання та роздуми від Найвищого Капелана на Листопад 2023 р.

«Господи, коли ми бачили Тебе голодним, чи спраглим, чи мандрівником, чи голим, чи хворим, чи у в’язниці, і не послужили твоїм потребам?» Він відповість їм: «Істинно кажу вам, чого ви не робили для одного з цих найменших не вчинив ти мені» (Євангеліє на 26 листопада, Мт. 25, 44-45).

Здатність допомагати нужденним починається з чіткого бачення. Чи іноді ми сліпі до біди інших? Чи ми кажемо: «Господи, коли ми бачили Тебе…?» Ми повинні спочатку побачити «найменших» серед себе, а потім розпізнати в них обличчя Христа. Лише тоді ми зможемо відповісти любов’ю, щоб забезпечити їм необхідну турботу. Господи, дай нам очі бачити.

Завдання від Найвищого Капелана архієпископа Вільяма Е. Лорі:

Цього місяця я закликаю вас підвищити власну обізнаність про нужденних, дізнавшись більше про зусилля, спрямовані на допомогу бідним у вашій громаді. По-друге, я закликаю вас підтримати програму «Їжа для сімей» або «Пальта для дітей» та приділити увагу программам «Віра в дії».

Питання для роздумів:

Ви іноді закриваєте очі на бідних? Чи намагаєтесь ви розпізнати Христа в кожній людині, яку зустрічаєте? Ви не вагаєтеся ділитися своїми благословеннями з тими, хто має менше?

З повагою – Найвищій Капелан Архієпископ Вільям Е. Лорі.

Переклад з англійської: Артем Мінько
Посилання на оригінал: SUPREME CHAPLAIN’S MONTHLY CHALLENGE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *