Browse By

Зустріч проводу Лицарів Колумба в Україні з Блаженнішим Любомиром

12 листопада 2016 р. Б. провід Лицарів Колумба мав за честь зустрітися з Блаженнішим Любомиром Гузаром в його заміській резиденції в Княжичах.

На зустрічі були присутні: п. Богдан Ковалів – Територіальний Делегат, п. Петро Галуга – Регіональний Делегат, п. Микола Мостовяк – Регіональний Делегат, п. Микола Дмитровський – Великий Лицар ради #15802 кн.Аскольда при церкві св.Миколая на Аскольдовій могилі та Територіальний Капелан о. Володимир Мальчин.

В ході дружньої бесіди п. Богдан Ковалів представив Блаженнішому Любомирові актуальний стан розвитку братерської організації, відзначивши, що з моменту заснування Лицарів Колумба в Україні в 2013 році на даний момент існує близько 20 осередків по всій країні. Головний український лицар також представив результати служіння українських лицарів за цей період.

Блаженніший відзначив, що коли він в 2005 році озвучив на Конвенції Лицарів Колумба в Чикаго своє бажання запросити лицарів до України, він вірив, що саме ця організація з її багатолітнім досвідом зможе допомогти плекати дух братерства серед чоловіків нашої Церкви і дуже радіє сьогодні, що ця справа дає добрі плоди.

Блаженніший Любомир також заохотив Лицарів Колумба розвивати свою діяльність на Сході України: «Лицарі мають працювати на Сході, щоб підносити рівень духовності нашого населення, щоб показати людям Церкву такою, якою вона має бути. Перед нашою Церквою відкриваються сьогодні нові можливості, щоб послужити нашим людям, і лицарі мають іти туди, де розвивається наша Церква, щоб також там послужити, згідно принципів цієї братерської організації».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *