Browse By

Зустріч з українською Радою ЛК 5079 Шептицького у Торонто

У суботу 5 серпня в церкві св.Димитрія в Торонто відбулася зустріч української делегації, яка брала участь у 134й Найвищій Конвенції з канадськими лицарями українського походження.

Загалом в Онтаріо фукціонує три українські Ради Лицарів Колумба: Рада 5079 Митрополита Шептицького в Торонто, Рада 7742 Пресвятої Євхаристії в Торонто та Рада 7464 Маркіяна Шашкевича.

Зустріч розпочалася з Божественної Літургії, яку служив настоятель храму о.Іван Татарин, а лицарі 4го ступеня прислуговували на Службі Божій. Після Літургії українських лицарів та капелана о.Володимира Мальчина привітали за гарним українським звичаєм хлібом-сіллю і запросили на частування, люб’язно підготоване п.Євгенією Розендааль та іншими парафіянками-жінками канадських лицарів.

Неформальне спілкування за вечерею переросло в конструктивний діалог, на цей раз окремо – лицарі продовжили свою зустріч, а жінки мали можливість дізнатись про уклад парафії св.Димитрія.

На засіданні з українського боку були присутні Петро Галуга та Юрій Малецький, а з канадського – Володимир Мартинів, Богдан Олексишин, Ед Розендааль та інші достойні Лицарі Колумба 4го ступеня. Чоловіки обговорили шляхи розширення співпраці між українськими та канадськими радами, обмінялись досвідом та планами подальшої роботи. Усі присутні раділи з того, що, незважаючи на певні перешкоди, вдалося організувати цю зустріч,та зазначали потребу такого спілкування для зростання українського лицарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *