Browse By

Блаженніший Святослав подякував «Лицарям Колумба» за служіння

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Архиєрейської Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відзначив служіння і подякував за нього «Лицарям Колумба», які сьогодні в соборі завершували свій другий Всеукраїнський з’їзд.

«Ми знаємо, – сказав Предстоятель, – що українське лицарство було одним із найвищих способів бути християнином, свідчити мужністю, доблестю, досконалістю християнське життя в українській культурі. Ми сьогодні сердечно вітаємо і молимося за лицарів, які носять ім’я «Лицарів Колумба». Хочу подякувати кожному з вас, що ви відгукнулися і пішли за Христом на служіння у товаристві нашої Церкви».

«Мені до сьогодні стоять перед очима наші лицарі в часи Майдану… Як вони таємно вивезли сотні поранених у своїх авто, виносили їх на своїх руках… А сьогодні на своїх робочих місцях, у різних установах свідчать, що вони є християнами і заявляють про готовність служити Богові і людям», – відзначив проповідник.

«Дякую кожному з вас, що ви готові дбати не тільки про себе, про свою сім’ю, а й у своєму лицарському подвигу служити ближнім, тим, які цього потребують», – сказав архиєрей, додавши, що «Лицарі Колумба» своїм духовним життям допомагають виховувати нових священиків для Христової Церкви.

Департамент інформації УГКЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *